Позика від Moneyveo у Львові

Позика від Moneyveo у Львові

Манівео молода, але вже впізнавана споживачами онлайн – кредитів компанія, що активно працює на ринку мікрокредитування ось уже 5 років.

На сьогоднішній день число наших клієнтів, які отримали кредит в Манівео, вже перевищила 200 000 осіб. А кількість заявок на онлайн-кредити, які були оброблені співробітниками Moneyveo, ще в 2017 році перевалила за 1 000 000 і продовжує збільшуватися.

Компанія займає лідируючі позиції завдяки довірі наших клієнтів. А сервісом Манівео вже скористалися мільйони і залишилися задоволені швидкістю і простотою отримання грошових коштів в потрібну хвилину. У 2017 році кредитна компанія була визнана компанією №1 по числу успішно виданих кредитів.

Умови отримання: як взяти Манівео кредит

Перевагою оформлення кредиту в Манівео відсутність вікових обмежень для позичальників. Головне щоб клієнт був повнолітнім, як того вимагає законодавство нашої країни.

Кредит в Moneyveo може отримати кожен бажаючий, не витрачаючи купу часу в чергах і на заповнення стоси документів. Що для цього потрібно? Визначитися з сумою кредиту і ввести її в кредитний онлайн-калькулятор, щоб розрахувати терміни погашення позики. Крім того, калькулятор призначений для розрахунку суми кредиту. Розмір кредиту буде залежати від того, постійний ви клієнт Манівео або в перший раз вирішили скористатися сервісом Манівео юа. Якщо ви новачок, отримаєте до 3500 грн якщо постійний і надійний клієнт до 15 000 гривень. Терміни погашення кредиту також будуть відрізнятися. Для постійних клієнтів діє період до 1 місяця.

Якщо ви вперше стали нашим клієнтом, вам необхідно буде зареєструватися і створити свій Манівео кабінет. У нас така процедура займає не так багато часу, як здається. А ось вже зареєстровані клієнти зможуть оформити кредитну заявку протягом 2 хвилин.

Вам не потрібно надавати довідку про доходи. Слід лише заповнити анкету, в якій ви вказуєте свій реальний щомісячний дохід. При цьому необхідно враховувати свої фінансові можливості, щоб вчасно і в повному обсязі повернути позику.

Як швидко отримати кредит

Отже, заповнивши заявку і дочекавшись позитивної відповіді від керівництва компанії, ви підтверджуєте, що дійсно хочете отримати позику у нас. Після вашого підтвердження кошти будуть перераховані на вашу карту, відкриту в будь-якому банку України.

Оплатити кредит так само просто, як і отримати його. Можна скористатися особистим кабінетом і перевести гроші з банківської картки. Або ж оплатити через відділення будь-якого фінансово-банківської установи нашої країни. Ще за допомогою платіжного терміналу або за допомогою оператора в телефонному режимі.

Яка процентна ставка в Манівео

Вартість кредитного позики можна дізнатися за допомогою все того ж калькулятора. Для новачків ставка стандартна і складає 1,7% в 1 день. Для постійних клієнтів ставка значно нижче. Крім того, часто проводяться акції, за якими навіть нові клієнти можуть отримати кредит під 0% (а точніше під 0,01% від суми кредитних грошей).

monveonion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *