Приватна позика у Львові

Приватна позика у Львові

Приватний кредит це кредит від однієї фізичної особи, який був укладений за розписці або типовим договором. У сучасному світі все менша кількість позичальників йдуть за кредитами в банк. Процедура отримання кредиту в банку займає багато часу, і деякі люди очікують схвалення кредиту до 2 місяців. Банк вимагає документи, на які вже давно ніхто не звертає уваги при приватному кредиті.

Приватний позику під розписку

Розписка це документ, юридично засвідчує отримання грошей позичальником від кредитора. Такий документ пишеться від руки, і обов’язково повинен містити таку інформацію:

  • ПІБ і паспортні дані позичальника і позикодавця
  • Адреса реєстрації
  • Сума вказується прописом та цифрами. Обов’язково вказується валюта
  • Може містити додаткову інформацію про час і місце укладення угоди.
  • На завершення може міститися інформація про відсутність претензій з сторін.

Але потрібно розуміти, що кредити на великі суми видаються не під розписку, а під типовий договір. Такий документ буде містити не тільки інформацію, перераховану вище, але і умови кредиту.

Кредит від приватної особи терміново

Основна перевага кредитів від приватної особи це швидкість. Інформація про те отримаєте Ви кредит, Вам буде відома вже через 30 хвилин після початку обговорення. При оформленні кредиту під заставу нерухомості гроші будуть у Вас вже через 2 години. Ви можете взяти кредит від приватної особи терміново у Львові в компанії Кредіт112.

При оформленні кредиту від приватної особи Вам не потрібні довідки про доходи, «біла» зарплата, хороша кредитна історія і наявність постійного місця зайнятості. Все відбувається простіше і швидше. Такий позику не вимагає додаткових перевірок, крім підтвердження права власності на заставне майно та оцінки вартості. При кредиті від приватної особи Ви залишаєтеся власником майна, і розпоряджатися ним на Ваш розсуд.

Взяти кредит у Львові у приватної особи

Взяти кредит у приватної особи у Львові та Львівській області можна під заставу нерухомості. При оформленні споживчих кредитів Вас не будуть питати про те, як Ви хочете витратити Ваші фінанси. Взяти приватний кредит може будь-який громадянин, який досяг 18-річного віку. Ми не дивимося домогосподарка Ви, або пенсіонер. Взяти кредит можуть люди в чорній кредитною історією. У приватної особи можна отримати кредит під проблемну нерухомість.

Кредит від приватного інвестора

Кредит від приватного інвестора ставати все більш популярним. Це швидкий спосіб отримати необхідну суму грошей на поточні потреби. Якщо Ви візьмете кредит від приватного інвестора під заставу авто, то воно залишається у Вас. Взявши кредит від приватного інвестора, Ви можете отримати до 80% вартості застави. Сума, яку можна отримати, становить до 3 млн. Грн.

monveonion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *