Бізнес позика Львів

Бізнес позика Львів

Отримання кредиту на розвиток бізнесу в Україні завжди супроводжується рядом труднощів. Кандидат на отримання грошових коштів піддається ряду перевірок. Банківські кредитні організації ретельно перевіряють кожного потенційного позичальника і його кредитну історію. Але ж для успішного ведення бізнесу важливо підтримувати компанію на плаву навіть у критичні періоди. Власник бізнесу в Україні повинен враховувати ряд факторів: стан ринку, загальну економічну ситуацію в країні, компетентність персоналу та конкурентну боротьбу. Підтримка бізнесу під час сезонного спаду може вимагати від його власника рішучих дій. Тривалі банківські перевірки не тільки не сприяють розвитку бізнесу, але навіть шкодять. Під час банківської перевірки бізнес не розвивається, а працівники не завжди отримують заробітну плату вчасно.

Кредит на бізнес

Будь-кредит на бізнес потрібно розглядати за кількома параметрами:

 • процентна ставка;
 • сума позики;
 • термін кредитування;
 • забезпечення кредиту (наявність поручителів або без них, вимоги до застави);
 • швидкість отримання грошових коштів;
 • штрафні санкції та умови їх нарахування;
 • обмеження по витраті коштів (нецільової або цільовий кредит).

Кредит на бізнес в банку і в приватній кредитної організації, як правило, відрізняється по всім перерахованим вище пунктам. Зазвичай, приватні позичальники пропонують більш вигідні умови.

Кредит на розвиток бізнесу

Розвиток нового напряму бізнесу завжди потребує вливання капіталу. Отримати грошові кошти не завжди просто. Необхідно звертатися до друзів і родичів, або витрачати особисті заощадження. Для багатьох підприємців кредит на розвиток бізнесу єдиним обдуманим і доступним рішенням.

Але отримання банківського кредиту супроводжується рядом труднощів. Для отримання кредиту на розвиток бізнесу в банку необхідно надати:

 • детальний бізнес-план проекту, під який потрібні кошти;
 • статутну документацію;
 • звітну фінансову документацію;
 • гарантійне забезпечення по кредиту (з-позичальники, поручителі, заставу та інше).
 • стандартну документацію (паспорт, інформацію про доходи та ін умови кредиту під заставу нерухомості

Кредит на бізнес з нуля

Питання: «Де взяти грошей підприємцю?» Може погубити ідею, якщо на нього не буде відповіді. Отримати кредит на бізнес з нуля в банківській установі завдання практично нездійсненне. Особливо ретельно в банку перевіряють при видачі коштів на придбання компанії або відкриття бізнесу з нуля. Молодому підприємцю без досвіду ведення успішних проектів буде вкрай важко довести цінність своєї ідеї.

Ми рекомендуємо молодим підприємцям не витрачати час в банках і відразу звертатися до приватних позичальників. Процедура отримання грошових коштів від приватного позичальника спрощена і займає менше часу. Імовірність отримати схвалення за заявкою значно вище. Сума, яку отримає позичальник, залежить тільки від цінності застави.

Кредит для малого бізнесу

Кредит для малого бізнесу можуть отримати як індивідуальні підприємці, так і юридичні особи. У разі кредиту для юридичної особи позичальником іменується власник компанії. Вибираючи між програмами кредитування для малого бізнесу, варто віддати перевагу програмам з поручителями або заставою. Отримавши гроші за такою програмою, процентна ставка буде значно нижче, а доступна сума більше.

monveonion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *