Гроші під розписку львів

Гроші під розписку львів

Якщо у вас виникла термінова потреба в грошах, то один з варіантів їх отримання – це звернутися до приватного інвестора. На відміну від банків приватну позику від інвестора отримати набагато простіше і швидше. Для позики буде потрібно скласти розписку, де вказати паспортні дані позичальника і позикодавця.

Крім паспортних даних в розписці зазвичай вказується сума позики, термін і процентна ставка, яку сплачуватиме позичальник, а также якими частками буде відбуватися повернення боргу. Нерідко в умовах складних життєвих обставин люди шукають, де взяти грошей під розписку. Приватні позики є однією з можливих альтернатив, коли банки відмовляють своїм клієнтам з різних причин.

В одних випадках людина не може надати довідку про офіційний дохід, копію трудової книжки зі стажем не менше в 6 місяців, поліс страхування, а в інших випадках є погана кредитна історія. Наявність відкритих прострочень по попереднім платежах позбавляє тисячі громадян можливості отримати споживчий кредит на поточні потреби.

monveonion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *