Кредит без застави

Кредит без застави

Ми всі вже звикли до того, що в разі фінансових труднощів за кредитом можна звернутися в будь-який банк і за 2-3 робочих дні після звернення отримати бажану суму. Коли Ви впевнені у своїй кредитній історії, маєте офіційне працевлаштування, і надали в заставу своє майно, можете не переживати про те, що займ Вам видадуть. А що робити тим, хто не може надати такі дані? Компанія ШвидкоГроші одна з найпопулярніших в сфері кредитування в Україні. За весь період існування компанії відкрилося вже більше 180 відділень по всій країні. Головною діяльністю видача миттєвих позик населенню без застави. Кредит без застави та поручителів вже отримали тисячі чоловік. При повторному зверненні Клієнта процедура займе не більше 5 хвилин часу.

Як отримати гроші без застави:

  • Звернутися в будь-який зручний відділення
  • Вибрати необхідну суму і період кредитування
  • Надати фахівця паспорт і код
  • Заповнити анкету на отримання грошей
  • Почекати прийняття рішення близько 10 хвилин
  • Отримати позику

На який період можна взяти швидкий кредит готівкою без застави? Ми видаємо від 400 до 5000 грн. Отримані гроші в кредит без застави можна використовувати на будь-які потреби, термін кредитування 7 або 14 днів. Якщо Ви не встигаєте повернути позику, можна продовжити термін ще на 7 або 14 днів, сплативши відсоток за користування коштами. Також, якщо у Вас з’явилася можливість достроково погасити кредит, компанія перерахує Вам відсотки за всі дні користування засобами.

Хто може оформити кредит готівкою без застави?

Подати заявку може кожен у віці від 18 до 60 років, маючи постійний дохід і маючи можливість надати паспортні дані. Для цього потрібно звернутися у відділення або залишити заявку на сайті. На заповнення не потрібно витрачати багато часу. Вся процедура займе не більше 10 хвилин. Оформити кредит можна як у Києві, так і в будь-якому іншому місті в Україні. Споживчий кредит це, частіше за все, зовсім невелика сума для приватних осіб, а не складна фінансова операція, що передбачає пошук інвестора.

Як можна повернути гроші?

Повернути позику так само просто, як і отримати. Ви можете оформити кредит без застави в Києві, а погасити його в будь-якому іншому місті України. Оплатити можна безпосередньо у відділенні або оформити онлайн на сайті. Якщо Вам зручно перерахувати гроші на рахунок через банк, в цьому у Вас не повинно виникнути складнощів. Будь-який банк може взяти у Вас платіж.

monveonion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *