Кредит з поганою кредитною історією у Львові

Кредит з поганою кредитною історією у Львові

Отримати в банку кредит з поганою кредитною історією практично неможливо, на відміну від МФО. Кредитна історія один з головних критеріїв, на який банк звертає увагу, розглядаючи заяву потенційного позичальника. Якщо вам раніше доводилося брати позику в банківській установі, і ви несвоєчасно повернули кредит, або ж він і зараз у вас знаходиться в незакритому стані, розраховувати на нову позику немає сенсу.

Зовсім інша ситуація з поганою кредитною історією в МФО. Тут ніхто не буде розглядати ваші борги перед банками. Короткострокова позика в невеликому обсязі і так страхується, тому для отримання невеликого позики мікрофінансових організація вимагатиме від вас тільки мінімальний пакет документів. В їх число входять паспортні дані, ІПН.

Кредит з поганою кредитною історією у Львові, де отримати

Отже, якщо з яких-небудь причин ваша кредитна історія заплямована, це не вирок. МФО в Україні дозволяють вирішити вашу фінансову проблему, незалежно від того, яку репутацію ви маєте в банку. Жорстких вимог організація не встановлює, а саму заявку ви зможете залишити в відповідному рядку на сайті однієї з МФО.

Умови отримання кредиту з поганою кредитною історією

Процес оформлення позики відбувається в кілька етапів:

  1. Складання заявки на отримання короткострокового кредиту. Зробити це найзручніше шляхом заповнення онлайн форми, в якій слід вказати найбільш повну та, головне, точну інформацію. Крім персональних даних варто вказати умови своєї платоспроможності. Це аж ніяк не обов’язкова умова, але, якщо вам потрібна сума, що перевищує 10 000 грн., Краще повідомити про наявність власності або рівню своїх доходів. Ризик відмови в даному випадку буде мінімальним.
  2. Очікування перевірки. МФО здійснює перевірку даних про заявника досить швидко. Для цього менеджер організації мікрокредитування зв’язується з позичальником по телефону. В ході бесіди уточнюється достовірність введених даних, визначається розмір процентної ставки на зазначену заявником суму. Більшість МФО пропонують наступні умови мікродітованія: добова процентна ставка 1-3% від загальної суми, термін надання позики до 30 календарних днів.
  3. Якщо Вам схвалили кредит з поганою кредитною історією, ви можете отримати гроші декількома способами: відвідавши відділення МФО особисто, або вказати номер своєї банківської картки, на яку будуть зараховані кредитні кошти. Останній варіант більш поширений, так як він дозволяє оформити і скористатися мікрокредитуванням на відстані з будь-якої точки України.

На відміну від банківської процедури, процес мікропозик в МФО гранично спрощений. Схвалення заявки і зарахування грошей на банківський рахунок можна проконтролювати в особистому кабінеті на сайті обраної вами організації. Погана кредитна історія не обмежує вас в можливості скористатися послугою отримання позики, але, якщо сума кредиту висока, краще максимально надати інформацію про власну платоспроможності. Саме це стане запорукою швидкого та успішного укладення договору. Також пропонуємо тут ознайомиться з пропозиціями по кредитах готівкою.

monveonion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *