Приватні кредитори Львів

Приватні кредитори Львів

Коли люди відчувають фінансові труднощі або хочуть придбати річ, не маючи для цього достатньої кількості коштів, вони звертаються в банки або в небанківські фінансові компанії. Але і позики у приватних осіб нікуди не поділися. Якщо можливість взяти гроші на час у родичів або друзів і не платити за них відсоток, то чому б не скористатися такою можливістю?

А що робити тим людям, яким немає до кого звернутися за грошима, і у всіх фінансових установах їм відмовляють у кредитах? ще один варіант отримати гроші під відсоток приватний позику. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса в цих та інших великих містах він отримав велике поширення. За допомогою цієї послуги можна швидко вирішити проблеми з грошима.

Як знайти приватного кредитора?

У зверненні до приватним кредиторам свої плюси:

  • відсутність необхідності готувати велику кількість паперів;
  • швидкість оформлення;
  • можливість отримати позику з неідеальної кредитною історією.

А щоб знайти приватна особа, готове позичити вам гроші під відсоток, досить просто зайти в інтернет і задати в пошук відповідний запит. Наприклад, «приватні кредитори Львів». Google видасть масу пропозицій від людей, які мають у своєму розпорядженні вільні кошти.

Кілька років тому в українському онлайн просторі працювало кілька майданчиків, спеціально призначених для надання кредитів приватними особами. На них ті люди, у яких були гроші, могли пропонувати їх під відсоток, а ті, кому потрібні були додаткові кошти, знаходили тут масу пропозицій. Розміри доступних сум, відсотки і тривалість термінів, на які користувач міг отримати тут гроші, залежали від його кредитного рейтингу. Він формувався, виходячи з даних, які позичальник надавав про себе в анкеті при реєстрації в сервісі, а також поступово збільшувався в залежності від того, як людина брала і повертав позики на даному майданчику.

Зараз ці майданчики в Юанет не працюють. Цілком можливо, що скоро вони знову з’являться в Україні, оскільки в багатьох інших країнах така форма кредитування набула широкого поширення.

Негативні сторони приватних позик

Потрібно дуже ретельно вибирати, до кого звертатися за фінансовою допомогою і при цьому тверезо оцінювати свою платоспроможність. Кредити, які надають люди в форматі P2P (people to people) коштують набагато дорожче тих, які можна отримати в банку. А оскільки найчастіше надання коштів під відсотки основний бізнес приватних кредиторів, вони уважно стежать за тим, щоб гроші поверталися вчасно, і не списують борги своїх позичальників.

Про приватних кредиторів можна пошукати інформацію в інтернеті. В онлайн просторі досить форумів, дошок оголошень і сайтів, де обговорюються особи, готові надати гроші в кредит. Там же можна знайти інформацію про те, який з кредиторів вигідніше, тобто, де відсоток менше.

Як взяти позику у приватної особи?

Вибравши кредитора, людина підписує наданий йому договір, в якому описуються умови надання коштів і то, як і коли буде повертатися позика грошей. Київ, Одеса, Львів, як і будь-які інші міста, де приватні особи надають гроші на час під відсоток, мають одну і ту ж схему оформлення кредитів. Кошти можуть видаватися і повертатися як готівкою при зустрічі, так і на карту.

Для оформлення угоди потрібно надати дані паспорта та ІПН, а в деяких випадках знадобиться також довідка про доходи. Кредитор може поцікавитися, навіщо ви берете гроші в борг, але ці дані не завжди вносяться в договір.

Як повертати приватну позику?

В Україні такі кредити видають на термін від одного місяця до кількох років. Оскільки до приватним кредиторам звертаються, як до останньої надії, відсотки у них набагато вище, ніж в банках і небанківських фінансових організаціях. Однак клієнт теж може впливати на умови угоди, обумовивши розмір відсотків.

monveonion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *